Studio Pokrok

.

Podcast

.

Profesionální odbavení audio a video produkce v reálném čase. V centru Prahy.

Studio Pokrok Podcast

Nabízíme profesionální odbavení audio a video produkce v reálném čase v modulárním studiu, kde pro vás rádi vytvoříme na míru prostředí pro 1 až 6 hostů.

Podcast studio je vybaveno 6 kamerami.

Studio disponuje velkoplošnou 98″ TV.

Naše služby

Kombinace kvalitní nahrávací techniky ve studiu a profesionálních techniků, kteří jsou vám neustále k dispozici, zajistí, že vaše podcasty budou zvukově i obrazově přesně podle vašich představ. Nenechávejte své nápady nadále jen ve vaší mysli. Kontaktujte nás a využijte našeho podcastového studia k vytvoření skvělého obsahu, který potěší nejen vaše stávající fanoušky, ale získá pro vás nové publikum.

Audio Podcast

Chcete natočit audio rozhovor až se 6 účastníky? Máme k dispozici profesionální audio techniku s možností záznamu v jednotlivých stopách. Záznam vám zpracujeme během pár hodin a ješte týž den můžete svoji nahrávku publikovat na vaší oblíbené sociální platformě. Poradíme vám, jak na to.

Video Podcast

Potřebujete natočit jednorázově video nebo tvořit pravidelné vysílání? Máme k dispozici 6 kamer a studio tak velké, že pohodlně natočíte rozhovor až se 6 účastníky. Střih probíhá v reálném čase, takže vám můžeme dát výsledné video během pár hodin. Výsledek tak můžete nahrát na YouTube nebo jinou platformu či sociální síť ještě týž den.

Livestream

Neztrácejte čas a pojďte rovnou do živého vysílání! S námi to zvládnete na jedničku. Na velkoplošné televizi můžeme pro vás promítat videa nebo telekonferenční rozhovor s vašimi partnery na druhém konci světa. Vaše vysílání odbavíme v reálném čase prostřednictvím 6 kamer na vámi zvolené sociální sítě.

Provoz 24/7

Po předchozí domluvě je vám naše recepce k dispozici 24/7. Podcastové studio se vám tak otevře kdykoliv si budete přát. Nabízíme vám úplné zázemí naší recepce – káva, čaj,  filtrovaná voda a občerstvení.

Postprodukce

Máte už hotový záznam a jen potřebujete někoho šikovného, kdo vám jej sestříhá? Nahrajte nám vaše data na úložiště a my se postaráme o profesionální výsledek. Jsme vám k dispozici 24/7, tedy prakticky nepřetržitě.

Na klíč

Potřebujete vytvořit pořad na zakázku a hledáte zkušeného partnera? Máme bohaté zkušenosti s vytvářením multimediálního obsahu od video spotů, přes živá vysílání, přenosy z konferencí, reklamní spoty až po dokumentární velkofilmy.

Design

Design je velmi důležitou součástí každého studia, protože může výrazně ovlivnit atmosféru, kterou chcete přenést do vašeho pořadu. Nabízíme tedy možnost nejrůznějších přizpůsobení prostředí vašemu stylu pomocí našeho nebo vašeho nábytku či rekvizit. Efektové barevné nasvícení může vytvořit správnou náladu pro vaše natáčení (viz galerie níže).

Možnosti navíc

K dispozici je velkoplošná 98″ televize pro prezentace, videa, telekonferenční hovory ZOOM přenosů. Vložíme do vysílání v reálném čase překryvnou grafiku. Další vybavení zahrnuje náhledovou obrazovku, použitelnou také pro nápovědu či jako čtecí zařízení, časomíru a možnost úprav pohledu kamer (6x Sony)- např. PP – pohled ze shora, unboxing a představení výrobku. Prostředí je moderní, stylové a zároveň velmi příjemné.

Otázky a odpovědi

Jaké služby nabízíte?

Naše podcastové a videocastové studio nabízí široké spektrum služeb, včetně nahrávání, střihu, mixování a masteringu, postprodukce, kreativního designu a personalizovaných služeb pro naše klienty.

Může studio doplnit kulisy?

Naše studio může na přání klienta doplnit kulisy podle specifických požadavků a potřeb. Rádi vám pomůžeme vytvořit atmosféru a prostředí, které se vám bude líbit a přitáhne vám nové klienty.

Pomáháte s postprodukcí a kreativním designem?

Pomůžeme vám s postprodukci vašich podcastů a videocastů. Dále můžeme pomoci s kreativním designem, včetně tvorby vizuálních efektů a animací.

Poradíte, jak vystupovat před kamerou?

S prezentováním před kamerou máme bohaté zkušenosti. Rádi to naučíme i vás! Operátor studia dohlédne na to, aby vaše sebeprezentace a prezentace vašich hostů vypadala naprosto profesionálně. Vysvětlíme vám, jak se chovat před kamerou, upozorníme vás na případné chyby. I nám zaleží na tom, aby výsledné video vypadalo na 1*.

Jak mi předáte hotová data?

Výsledný audio a nebo video záznam vám předáme prostřednictvím našeho datového úložiště.
E-mailem vám zašleme odkaz a přihlašovací údaje, odkud si můžete váš záznam stáhnout.

Můžu se přijít nezávazně podívat?

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou obhlídku studia. Rádi vám vše ukážeme a domluvíme s vámi další postup.

Jak si zarezervovat studio?

Pro rezervaci času v našem podcastovém a videocastovém studiu nás můžete kontaktovat prostřednictvím našeho formuláře, telefonicky nebo e-mailem. Naš tým vám rád pomůže s plánováním a organizací vašich nahrávek.

Jen chci něco natočit a střih si uděláme sami. Je to možné?

Záznam z natáčení ukládáme jak v hrubém střihu tak ve stopách z jednotlivých kamer a mikrofonů. Rádi vám výsledný střih finalizujeme. Pokud si i přesto budete chtít výsledek
upravit vlastní postprodukcí, po domluvě vám poskytneme hrubá data ve formátu WAV/MP4.

V jakém formátu natáčíte?

Standardně je veškerá naše filmová produkce, kterou od nás z podcast studia dostanete, ve výchozím formátu  16:9 FullHD MP4 – H.265. Pokud byste požadovali natáčení ve 4K nebo jiných formátech, pak je vám naše studio také dispozici. Vyžadujete to pouze zvláštní přípravu.

Potřebujete poradit nebo jen chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Studio Pokrok Podcast

Chlumova 334/7
130 00 Praha 3 – Žižkov
Produkce: +420 724 547 130
Recepce: +420 255 707 333

;