Studio Pokrok

.

Postprodukce

.

Střih, zvuk, online, grading. VFX. V centru Prahy.

Studio Pokrok Postprodukce

Pomůžeme vám nalézt řešení vašeho projektu a maximálně zefektivnit postprodukční práce.

Naše postprodukční zázemí tvoří 8 střižen, 2 zvuková studia, online a VFX pracoviště, gradovací a schvalovací místnost pro televizi, kino se špičkovým 4K laserovým projektorem v DCI standardu.

Připravíme vám individuální řešení přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Naše služby

Pre Production

Již v první fázi vašeho projektu, se s vámi rádi podělíme o naše zkušenosti a poradíme, jak nastavit parametry natáčení, aby následná postprodukce byla co nejefektivnější. Nabízíme také konzultace týkající se grafiky a přípravy trikových záběrů (VFX/CGI), včetně optimalizace finančních nákladů pro váš projekt. Dále jsme schopni připravit ukázkový video materiál pro vaše partnery nebo klienty.

Data management

Zajistíme vaše data od okamžiku, kdy opustí kameru a postaráme se o ně po celou dobu postprodukce. Počínaje archivací vašich dat na bezpečné úložiště, připravíme data pro synchronizaci, vytváření multicamů, exporty pro různá pracoviště, konsolidaci dat, výrobu DCP, exportů pro televizní či online distribuci. Dle požadavků vytvoříme i další kopii dat pro klienta, ať už během postprodukce, tak po ukončení projektu.

Edit

Střih je klasickou filmovou disciplínou, bez které se žádné audiovizuální dílo neobejde. Výhodou našich klientských střižen je plné propojení se sdíleným datovým úložištěm, které vám umožňuje pracovat na stejném projektu na všech pracovištích současně. Od přípravy dat, stříhání, až po finalizaci a exportování výsledného masteru. Nejen vaše data, ale i rozpracované projekty jsou nekolikanásobně zálohované.

Sound design

Zvukové studio má na našich stránkách detailněji popsanou sekci (zde). Je však také klíčovou součástí postprodukce. Kromě nahrávání ve studiu jsme schopni připravit finální zvukový mix dle standardů odvětví, pro které vaše dílo vzniká (televize, film atd.).

VFX & CGI

Náš zkušený tým tvůrců vizuálních efektů, motion grafiky a grafické výbavy je připraven vám pomoci s vašimi snímky a pořady. Rádi s vámi projdeme přípravu a natočení trikových scén a zajistíme jejich následnou výrobu. Kromě toho jsme schopni připravit grafickou výbavu pro vaše pořady, včetně znělek, jinglů a dalších grafických prvků.

Color Grading

Vaše televizní či online projekty profesionálně nabarvíme na referenčním monitoru s možností finálních schvalovacích projekcí s požadovaným servisem. Pro filmové projekty pro vás máme kino s laserovým 4K projektorem, kde se film nabarví, získá výslednou atmosféru a následně proběhne finální schvalovací projekce. Kino má využití i během natáčení, kdy náročnější klienti požadují každodenní kontrolní projekce (dailies) v certifikovaném projekčním sále. Dále je kino využíváno pro projekce trikových záběrů (VFX), kde se do nejmenších detailů řeší doslova každý snímek vašeho projektu.

Některé z projektů realizovaných profesionály v postprodukci Studia Pokrok

;

Potřebujete poradit nebo jen chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Studio Pokrok Postprodukce
Chlumova 334/7
130 00 Praha 3 – Žižkov
Produkce: +420 602 777 546
Recepce: +420 255 707 333